Taisyklės

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo – pardavimo sutarties, sudaromos tarp UAB „Eurogama“ valdomos elektroninės parduotuvės www.servisuiranga.lt (toliau – SERVISUIRANGA.LT, mūsų, mumis, mes) ir SERVISUIRANGA.LT kliento (toliau – Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su elektroninės parduotuvės prekių pirkimo – pardavimo sąlygomis bei nustatančios SERVISUIRANGA.LT ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu – pardavimu e-parduotuvėje.

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:
1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu, stipendija ar asmeninėmis lėšomis;
1.3. juridiniai asmenys;
1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
2 Užsisakyti prekes e-parduotuvėje SERVISUIRANGA.LT Pirkėjas gali dviem būdais:
2.1.1. užsiregistruodamas e-parduotuvėje įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;
2.1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.
3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.
4. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM, pristatymo iš tiekėjo kainą. Prekių kainos internetiniuose kataloguose ir iš užsienio e-parduotuvių nurodytos eurais (€). Už pirkinius atsiskaitoma eurais (€).
5. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Jūsų ir SERVISUIRANGA.LT laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (formuodami užsakymą pažymėję varnelę ties „Susipažinau ir sutinku su nuostatomis ir sąlygomis) su šiomis taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Pateikti užsakymą“.
6. Apie-pardavimo sutarties sudarymą SERVISUIRANGA.LT Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

II. JŪSŲ TEISĖS IR PAREIGOS

7. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš e-parduotuvės ir katalogų pateikiamų prekių.
8. Jūs, naudodamasis e-parduotuves paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo-pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
9. Jūs e-parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
10. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
12. Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti SERVISUIRANGA.LT el.paštu info@SERVISUIRANGA.LT. SERVISUIRANGA.LT neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju SERVISUIRANGA.LT ir turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.
14. SERVISUIRANGA.LT neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.
15. Kad galėtume nuolat tobulinti Jums siūlomas paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“), kurią naudosime rinkdami svetainės lankomumo bei prekių užsakymo statistiką, fiksuodami prisijungimo sesijos trukmę. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

Be to, informuojame, kad siekdami pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, įrašome Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime tinkamų paslaugų Jums suteikimui užtikrinti, atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) ištrindami dalį ar visus įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos

III. SERVISUIRANGA.LT TEISĖS IR PAREIGOS

16. Jeigu pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, SERVISUIRANGA.LT turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją, užsakymą ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.
17. SERVISUIRANGA.LT pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e-parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
18. SERVISUIRANGA.LT įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

IV. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

19. Už prekes, užsakytas SERVISUIRANGA.LT e-parduotuvėje ar iš internetinių katalogų mokate banko pavedimu, arba grynais atiimant prekę.
20. Suformuotame užsakyme suma nurodoma eurais (€) kartu su visais mokesčiais (PVM, pristatymas iki SERVISUIRANGA.LT aptarnavimo biuro).
21. Užsakant didelių matmenų prekes jos apmokestinami papildomu pristatymo mokesčiu pagal atskirą susitarimą.
22. Užsisakinėjant prekes iš spausdintų katalogų, internetinių katalogų, suformuotame užsakyme galutinė suma nurodoma eurais (€) su PVM.

V. PRISTATYMAS

23. Kai kurioms prekėms pristatymo terminas nustatomas individualiai.
24. Pristatymo tarifai nurodomi formuojant prekės užsakymo krepšelį greta galutinės užsakymo sumos.
25. Didelių matmenų prekės pristatomos klientams „iki namų durų“ už papildomą transporto mokestį (pagal atskira susitarimą).
26. Į pristatymą iki kliento „namų durų“ įeina prekės atvežimas kliento nurodytu adresu be prekės nunešimo/atnešimo paslaugų.
27. Baigiantis sezono katalogų galiojimo terminui (sausį ir liepą) didėja tikimybė negauti prekių dėl jų trūkumo sandėliuose. Atsižvelgiant į internetinės prekybos ypatumus, SERVISUIRANGA.LT negali garantuoti, kad prekės atspalvis tiksliai atitiks prekės spalvą nuotraukoje. Už pasirinktą dydį ir įrašytą prekės kodą atsakingas klientas.

Gabaritinių ir didelių matmenų prekių pristatymas

28. Prekės kaina skelbiama internetiniame tinklapyje www.SERVISUIRANGA.LT ir yra nurodyta Sutarties 1.1 punkte.
29. Tuo atveju, jei Pirkėjui pristatoma didelių matmenų (svoris didesnis kaip 30 kg arba užimantis daugiau kaip 1 europadėklo plotą = 1 kv.metrą) – Pirkėjas papildomai moka pristatymo mokestį pagal atskirą susitarimą.

30. Prekei atkeliavus i Lietuvą, Pirkėjas sumoka Prekės kainą į elektroninės parduotuvės puslapyje nurodytą Pardavėjo banko sąskaitą (nurodant sutarties numerį), atsiskaitant Pardavėjo biure iki Prekės perdavimo Pirkėjui, arba Prekės pristatymo metu, jei užsisakomas pristatymas.

VI. DAIKTŲ GRĄŽINIMAS

31. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.
32. Grąžinamas daiktas privalo būti visiškai sukomplektuotas bei su daikto pirkimą įrodančiu čekiu. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra visiškai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
33. Prekes grąžinate Jūs savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės. Grąžinant prekes paštu, prekės siunčiamos originalioje pakuotėje adresu UAB „Eurogama“, Žarijų g. 4, Vilnius
34. Grąžinant netinkamą, nekokybišką prekę ir užsisakant kitą prekę (per 14 dienų), klientui grąžinama visa suma, sumokėta už grąžinamą prekę.
35. Visoms prekėms SERVISUIRANGA.LT suteikia 1 metų garantiją.
36. Kai kurioms SERVISUIRANGA.LT prekėms suteikiama ilgesnė nei 1 metų garantija.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.